Yedek Parça Denince, İş-Mak-Par

Yedek Parça Denince, İş-Mak-Par

İş makineleri, yol inşaat benzeri, tarım, sanayi, bayındırlık, milli savunma ile çeşitli kuruluşların iş ve hizmetlerinde kullanılan; iş amacına göre üzerine çeşitli ekipmanlar monte edilmiş motorlu araçlardır.

Makinayı meydana getiren parçalar imalat aşamasından önce en ince ayrıntısına kadar tek tek tasarlanır. Bu parçalar tek başına çalışmadığı için mutlaka eş çalışacağı parçalarla birlikte tasarlanmak zorundadır.

İşinizde kullandığınız makinalar beklentilerinizi karşılamak açısından farklılıklar göstermektedir. Çalışma performansı, üretkenlik ve dayanıklılık konusunda yüksek beklentiler içerisinde olduğunuz ana makinalarınıza fabrika üretiminde kullanılan parçaları tercih etmenizi önermekteyiz.

İş makinası sahibi olarak makinanıza takılacak yedek parçalara, çoğu zaman onarım yapan kişi sizin adınıza düşük kalitede, taklit yedek parçaların kullanımına karar verebilir ve makinanız siz farkında olmadan taklit yedek parçalarla donatılmış olabilir. Orijinal iş makinası parçaları kullanmak size; ileri teknoloji deki parçaların kullanımını, mühendislik ve araştırmalarla desteklenmiş yüksek iş güvenliği, kullanışlı, estetik ve onarım sırasında ideal montaj süresine sahip üstün tasarımı sunar.

İŞ-MAK-PARKomatsu, Caterpillar, JCB, Volvo, Hidromek, Hyundai iş makinaları markalarının yedek parça ithalatı konusunda sektörün önde gelen firmalarındır.