Sızdırmazlık Ekipmanları, İş-Mak-Par’da

Sızdırmazlık Ekipmanları, İş-Mak-Par’da

İş Mak Par, Sızdırmazlık Ekipmanları ihtiyaçlarınızı tek bir kaynaktan sağlayabileceğiniz, benzersiz satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile fark yaratan bir tedarikçidir.

İş makinaları ve ekipmanlarından; zorlu ortam koşullarında, uzun çalışma saatleri boyunca, zorlayıcı işlerin altından kalkması beklenir. İş-Mak-Par, iş makinalarındaki her tür uygulamaya özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş, güvenilir ve yüksek performanslı sızdırmazlık çözümleri sunar.

İŞ-MAK-PARKomatsu, Caterpillar, JCB, Volvo, Hidromek, Hyundai iş makinaları yedek parçaları ithalatı konusunda sektörün önde gelen firmalarındır. Orjinal yedek parçalar geniş stok ağı ile sızdırmazlık ekipmanları  Motor Silindir Kapak Contası, Hidrolik Conta Seti, O-Ring Seti, Conta Takımları, Bulldog Conta Takımları, FP Diesel Conta Takımları kategorilerinde birçok yedek parça mevcuttur.

Sızdırmazlık Ekipmanları aksam-parçalarını en yeni, güncel ve en iyi stokluyor ve talepler doğrultusunda müşterilerimize ulaştırıyoruz. Stoklarımızda bulamadığınız yedek parçaların temini hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.Telefon
WhatsApp
Mail
Yol Tarifi