Greyder Bıçağı Fiyatları

Greyder Bıçağı Fiyatları

Greyder Bıçağı Fiyatları

Greyder mekanik ya da hidrolik kumandalı, geniş içbükey bıçağa sahip olan bir iş makinasıdır. Daha çok toprak tesviye işlerinde, hendek açılmasında ve yol yapımında sıkça kullanılır. Yol temel yapısı hazırlama gibi işlerde de greyderden destek alınır. Genelde sert zemine ulaşana kadar greyder çalışması yapılır. Yol bakımlarında, şantiye yollarının bakımında, hendeklerin temizlenmesinde, zemin üstü artık tabakaların kazınmasında ya da bozulmuş olan yolların düzeltilmesinde greyderden destek alınır. Greyderin kullanım alanları bunlarla sınırlı değildir.  Greyder şu işlerde de görev alır; bitki tabakasının kaldırılması, kar küreme işleri, asfalt serme, zeminin gevşetilmesi, yol drenaj hendeklerinin kazılması, malzemeyi karıştırma ve yüzey hazırlama gibi işlerde greyder araçlarından destek alınabilir.

4 metre genişliğinde, 50 santimetre yüksekliğinde bir bıçağa sahip olan iş makinesidir. Bıçak aracın ön ve arka tekerleklerinin arasına monte edilmiştir. ince zemin tesviyesinde kullanılır. Greyder bıçaklarında mangan çelik kullanılır. Normal çelik kullanıldıkça sertleşir ancak buna bağlı olarak darbe dayanıklılığı azalır. bıçaklarda mangan çelik kullanıldığında ise sertleşmeye rağmen bıçağın darbe dayanıklılığında ve tokluğunda pek azalma olmaz.

 

Greyder Bıçağı Fiyatları

İş-Mak-Par, iş makineleri ve Yedek Parçalarında güçlü çözüm ortağınız olarak 1978 den beri hizmetinizde. Bayilik ve temsilcilikleri ile iş makineleri yedek parça sektöründe satış öncesi ve satış sonrası yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Yedek parçalar içerisinde Tırnak, Bıçak, Kazıcı ve Delici Uçlar olan Greyder Bıçağı fiyatları marka, model ve tasarıma bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile iletişime geçerek sipariş verebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Telefon
WhatsApp
Mail
Yol Tarifi